Masz pytania? Napisz do nas!

Zadzwoń do nas! +48 509 768 364

Strona główna » Oferta indywidualna » Obserwacja detektywistyczna

Obserwacja detektywistyczna

Jeżeli masz przypuszczenia że Twój partner, współpracownik bądź inna bliska Ci osoba prowadzipodwójne życie, zarabia w inny niż deklarowany sposób, prowadzi nielegalne interesy bądź może w innej formie zaszkodzić Tobie i Twojej rodzinie sprawdzimy to dyskretnie i przekażemy raport z obserwacji.

Zadbaj o przyszłość swojego dziecka, sprawdzając czy nie spotyka się z niebezpieczną osobą, czy nie zażywa narkotyków bądź nie popełnia innych przestępstw. Dowiedz się o tym zanim zrobią to instytucje państwowe i uchroń swoje dziecko przed niebezpieczeństwem oraz odpowiedzialnością karną. Nie pozwól aby jedno negatywne zdarzenie z beztroskich lat młodości rzutowało na całe późniejsze życie Twojego dziecka, a co za tym idzie także całej, Twojej rodziny.

Gdy masz obawy, że wartościowa dla Ciebie rzecz może zostać skradziona, zniszczona bądź jestwykorzystywana w sposób niezgodny z jej przeznaczeniem czy Twoją wiedzą na ten temat, dokonamyostrożnie obserwacji i pomożemy Ci ją zabezpieczyć oraz monitorować na przyszłość.

W ramach tej usługi możemy wykonać także inne czynności związane ze sprawdzeniem wiarygodności osób, ustaleniami majątkowymi, poszukiwaniem osób i mienia oraz sprawami rozwodowymi.