Masz pytania? Napisz do nas!

Zadzwoń do nas! +48 509 768 364

Strona główna » Oferta indywidualna » Poszukiwanie osób zaginionych i mienia

Poszukiwanie osób zaginionych i mienia

Zaginięcie bliskiej nam osoby to niewątpliwie jedna z najgorszych chwil w życiu jakie mogą się zdarzyć każdemu z nas. W takiej sytuacji ważne jest aby jak najszybciej poznać przyczynę oraz ewentualne skutki zaginięcia, a następnie rozpocząć poszukiwania.

Szczególnie w przypadku porwania emocje bliskich są złym doradcą. Pomożemy przeprowadzić poszukiwania na szeroką skalę, wykorzystując przy tym zarówno sprawdzone metody detektywistycznejak i nowatorskie rozwiązania technologiczne. Działania możemy prowadzić zarówno w pełnej dyskrecjijak i nadając im rozgłosu (m.in. współpracując z mediami, instytucjami państwowymi oraz organizacjami „non-profit”), wspierającymi podobne działania w tego typu przypadkach.

W czasach, w jakich żyjemy coraz częściej stajemy się ofiarami różnego rodzaju oszustów, złodziei bądź zostajemy wierzycielami na długie lata. Jeżeli dłużnik zniknął i ukrył się z całym majątkiem. Jeśli oszust zapadł się pod ziemię. Jeżeli po prostu szukasz krewnych czy spadkobierców, obrazu, dokumentów, skradzionego przedmiotu, my pomożemy Ci ich odnaleźć.

Czynności wykonywane przez naszych detektywów opierają się na doświadczeniu oraz praktyce w podobnych sprawach.

Pamiętaj! Tylko licencjonowani detektywi mogą przetwarzać dane osobowe osób bez ich zgody. W każdym innym przypadku dowód nie zostanie dopuszczony przez sąd.

Nie działaj na własną rękę i przekaż sprawę profesjonalistom!