Masz pytania? Napisz do nas!

Zadzwoń do nas! +48 509 768 364

Strona główna » Oferta indywidualna » Sprawy rozwodowe

Sprawy rozwodowe

Podejmując decyzję o rozwodzie należy zastanowić się czy chcemy przerzucić odpowiedzialność za rozpad małżeństwa na współmałżonka (np. z powodu zdrady, niegospodarności, oszustwa czy innych zdarzeń). Jeżeli tak, to zastanów się czy jesteś w posiadaniu wystarczająco przejrzystych i czytelnych dla sądu dowodów, potwierdzających te fakty?

W przypadku przeprowadzania przez sąd postępowania dowodowego, które jest jednym z elementów batalii i udowadniania bądź negowania winy jednej ze stron procesu należy przedstawić możliwie jak najbardziej obszerną dokumentację, wskazującą na dane fakty.

W ramach tej usługi dyskretnie i niezauważalnie zbieramy i przygotowujemy dokumentację papierową,fotograficzną oraz audio-wizualną, która jest bardzo istotnym elementem postępowania dowodowego.

W zależności od przyczyn rozpadu małżeństwa nasi detektywi ustalą m.in. plan dnia współmałżonka, jego najbliższe otoczenie, źródło utrzymania i zarobkowania, składniki majątkowe, a w przypadku zdradydane personalne i adresowe kochanków oraz inne czynniki, mogące mieć istotny wpływ na rozstrzygnięcie sprawy.

Zebrane materiały mogą również posłużyć jako dowody w sprawach o podział majątku, w dochodzeniu alimentacyjnym na drugiego małżonka czy dzieci, w ustanowieniu władzy rodzicielskiej i kontaktu z dzieckiem, sposobów korzystania ze wspólnego mieszkania bądź przyznania go jednej ze stron.

Zarówno materiały zebrane przez naszych detektywów w toku sprawy, jak i ich zeznania mogą być wykorzystane w sądzie jako dowód. Pamiętaj! Tylko licencjonowani detektywi mogą przetwarzać dane osobowe osób bez ich zgody. W każdym innym przypadku dowód nie zostanie dopuszczony przez sąd.

Jedną z częstszych przyczyn rozwodu jest zdrada. W Polsce dochodzi do niej w co czwartym małżeństwie.

Nasi detektywi w szybki i dyskretny sposób przeprowadzą szereg czynności pozwalających zweryfikować podejrzenia wobec partnera/partnerki.

Najistotniejszym działaniem w poszukiwaniu dowodów jest obserwacja, pozwala ona na ustalenie czy partner/ partnerka dopuścił się zdrady a także czy przebywa w nieformalnym związku.

Zebrane podczas czynności informacje przekazywane są w postaci szczegółowego raportu zawierającego zdjęcia lub nagrania video.

Stanowią one wiążące dowody prawne i mogą posłużyć jako materiał dowodowy w sprawach o rozwód co pozwala na skrócenie czasu trwania rozprawy sądowej a także uzyskanie wyroku z orzeczeniem o winie .