Masz pytania? Napisz do nas!

Zadzwoń do nas! +48 509 768 364

Strona główna » Oferta indywidualna » Sprawdzanie wiarygodności osób

Sprawdzanie wiarygodności osób

Zauważasz dziwne zachowanie swojego partnera, członka rodziny, współpracownika, dziecka bądź innych osób, które znajdują się w Twoim otoczeniu? Sprawdzimy czy Twoje podejrzenia i obawy są uzasadnione.

W ramach tej usługi możemy przeprowadzić dyskretny wywiad środowiskowy, udowodnić bądź zaprzeczyć istnieniu zdrady czy też chęci dokonania oszustwa matrymonialnego, sprawdzić przeszłość osoby oraz jej podatność do łamania prawa, ochronić Twoje dzieci i bliskich przed zewnętrznym zagrożeniem takim jak: narkomania, molestowanie seksualne, pedofilia, porwanie czy inne równie niebezpieczne zagrożenia.

Zainwestuj w swoje bezpieczeństwo! Nie pozwól by kosztem Twoim i Twojej rodziny bogacili się oszuści, złodzieje i inni przestępcy. Nie od dziś wiadomo, że lepiej stosować działania prewencyjne i zapobiegać złym zdarzeniom niż szukać pomocy w opieszale i nieudolnie działających organach państwowych.

Materiały zebrane w toku sprawy przez naszych detektywów mogą być wykorzystane w sądzie jako dowód. Pamiętaj! Tylko licencjonowani detektywi mogą przetwarzać dane osobowe osób bez ich zgody.W każdym innym przypadku dowód nie zostanie dopuszczony przez sąd.

Nie działaj na własną rękę i przekaż sprawę profesjonalistom!