Masz pytania? Napisz do nas!

Zadzwoń do nas! +48 509 768 364

Strona główna » Oferta biznesowa » Sprawdzanie wiarygodności pracowników

Sprawdzanie wiarygodności pracowników

Dobranie odpowiedniego personelu zasadniczo wpływa na funkcjonowanie firmy. Mimo trwającego udoskonalania i unowocześniania sposobów pomocnych w procesach rekrutacji, wciąż wielokrotnie dochodzi do zatrudnienia niewłaściwych osób. Często okazuje się, że pracownik, który na rozmowie kwalifikacyjnej wywarł bardzo dobre wrażenie, po przyjściu do pracy nie potrafi realizować należycie powierzonych mu zadań. Zatrudniając pracownika na główne stanowiska, trzeba mieć także na uwadze fakt, że będą mu udostępnione poufne dokumenty firmowe. Dlatego przed zatrudnieniem pracownika, warto jest sprawdzić jego wiarygodność i prawdomówność.

A może zatrudniłeś już pracownika i nie masz pewności co do jego uczciwości? Boisz się o reputację firmy, którą niekompetencja pracownika może zniszczyć? Osoba zatrudniona na nieodpowiednie stanowisko niesie ze sobą ogromne ryzyko związane z funkcjonowaniem firmy.

Nie pozwól, by nieodpowiedzialny pracownik zniszczył Twoją pracę. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci sprawdzić uczciwość kandydata do pracy lub zatrudnionego już pracownika. Dotrzemy do informacji, czy dane podane w CV lub liście motywacyjnym są prawdziwe, prześledzimy ścieżkę kariery pracownika, jego niekaralność oraz czy pracownik ten nie działa dla Twojej konkurencji.

Przeprowadzimy także badanie czy zatrudniona osoba ma odpowiednie kompetencje w obsłudze klientów, poprzez zastosowanie usługi "Sekretny Klient".