Masz pytania? Napisz do nas!

Zadzwoń do nas! +48 509 768 364

Strona główna » Oferta indywidualna » Ustalenia majątkowe

Ustalenia majątkowe

W przypadku, gdy masz problem z ustaleniem majątku swojego dłużnika, zbierasz materiał dowodowy nasprawę rozwodową, brakuje Ci dowodów do sądu aby otrzymywać wyższe alimenty bądź niepokoi Cięnieproporcjonalny do zarobków wysoki standard życia Twoich współpracowników czy innych osób z Twojego otoczenia, my sprawdzimy jakim majątkiem dysponują.

W ramach tej usługi możemy pozyskać informację o źródłach oraz wysokości dochodów z tytułu umów o pracę, prowadzenia własnej działalności gospodarczej bądź o innych źródłach utrzymania. Ustalimy, jakienieruchomości i ruchomości posiada wskazana osoba oraz zbadamy ich historię i przepływy. Sprawdzimy również, jakie inne składniki majątkowe są w jej posiadaniu (akcje, obligacje, wierzytelności).

Nie trać czasu i pieniędzy, działając na własną rękę. Ustalenia majątkowe są niezwykle trudne i czasochłonne, szczególnie gdy osoba celowo i z premedytacją ukryła bądź próbuje ukryć swój majątek i nie ma możliwości określenia oficjalnych źródeł dochodów. Pomożemy Ci w tym!

Materiały zebrane w toku sprawy przez naszych detektywów mogą być wykorzystane w sądzie jako dowód. Pamiętaj! Tylko licencjonowani detektywi mogą przetwarzać dane osobowe osób bez ich zgody. W każdym innym przypadku dowód nie zostanie dopuszczony przez sąd.

Nie działaj na własną rękę i przekaż sprawę profesjonalistom!